Отзывы о компании Jenny Fur интернет-магазин одежды
- Андрій Д.
Халат отримав тей, який замовляв, все добре, магазин сподобався буду замовляти і рекомендувати.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Наталия О.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Наталія П.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- НАТАЛіЯ М.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
дуже вдячна ))) ШАПКА класна і перша класна і ця ... обидві набагато красивіші ніж на фото ...
дякую і від дочки теж дяка і навушники чудові )))- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук! Вдячні вам за покупки, носіть із задоволенням, нехай наші вироби вас зігрівают теплом та добром наших дівчат які роблять таку красу!
- Комментарий продавца
- Марина Ш.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Ольга Р.
Дуже сподобалось. Гарний вироб.
- Елена В.
Товар ужасный!!!отправка в большой коробке что не соответствует размеру товара!!!работникам сайта начать на своего клиента !!!буду давать антирекламу!!я ещё никогда так не была разочарована интернет покупкой и не желанием продавца разрешить все мирно!!!
- Комментарий продавца
Доброго дня! Були відправлені помпони з натурального кольору кролика, рожеві, по факту колір виявився світліше ніж на фото, було запропановано декілька варіантів як можна обміняти, ви відмовилися. Упаковка обрана мінімальна яка можлива 0,5 кг, оскільки працюємо з хутром, відправляємо їх в коробці, щоб товар по прибутті мав гарний вигляд, ми зацікавлені щоб товар надходив до наших клієнтів у найкращому вигляді.
- Комментарий продавца
- Валентина П.
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!)
- Комментарий продавца
- Олег В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякуємо за відгук!
- Комментарий продавца
- Олена З.
Добрый день! Шапка даже сподобалась. даже!!!!. А раньше я купила у вас 2 шапочки из кролика серую и бежевую,дочкам,а они им не подошли.А может можно как то обменять?или вернуть? А то лежат просто так.Подарок не получился.Правда это было уже давненько. ну а вдруг поможете? Я же почти ваш оптовый покупатель? С уважением!
- Комментарий продавца
Доброго дня! Дякуємо за відгук! Обмін або повернення можливий протягом 14 днів. В майбутньому при замовленні у нас будь якої продукції в індівідуальному порядку надамо знижку як оптовому покупцю.
- Комментарий продавца

